Yangın Merdiveni

Yangın merdiveni yükselen çok katlı binalarda olması muhtemel yangın, doğal afet, terör olayları ve buna benzer pek çok problem karşısında binanın insan güvenliğini teminat altına alarak kolayca boşaltılmasını sağlayan yangın merdiveni sistemleri yönetmelik dahilinde uygun kalitede bir malzeme ile imal edilerek yapının tek cephesine konumlandırılmaktadır.

Yanginmerdivenlerimiz

İnsanların acil anlarda çıkışını ve dışarıya ulaşımını sağlayan bu sistem günümüzde artık yükselen binaların artmasıyla zorunlu hale getirilmiştir. Can güvenliğinize kalıcı bir teminat oluşturmanın yanı sıra kaliteli malzemelerin usta bir işçilikle uzman kişiler tarafından özel olarak tasarlandığı merdiven sistemlerinde estetik bir yapıya da şahit olacaksınız. Modern yapılaşmaya ekstra bir görsellik kazandıran yangın merdiveni sistemleri eşsiz tasarımları ile binanın tek cephesinde artık muhteşem bir de görüntü oluşturmaktadır.

yanginmerdivenleri

yangın-merdiveni

Yangın merdiveni ister eski bir binaya isterse de yeni bir binaya uygulanacak olsun başından itibaren uzman arkadaşlarımız her aşamasını takip ederek nelerin yapıldığını nasıl olması gerektiğini diğer arkadaşlarımıza yeri geldiğinde anlatmaktadır. Projelerin yönetmeliğe uyumluluğunu da bu arkadaşlarımız denetlemektedir. Sürekli yangın merdivenleri ve binalardan güvenli tahliyeler ile ilgili eğitimlere katılan bu arkadaşlarımızın çeşitli sayıda yeterlilik sertifikaları mevcuttur.

yangin-merdiveni

Binanın çeşitli özelliklerine bağlı olarak farklı modellerle binalara uygulanabilen yangın merdiveni modelleri arasında Z tipi yangın merdivenlerinden dairesel merdiven modellerine kadar pek çok farklı seçenekler sunulmaktadır.

Yangin-Merdiveni-Yonetmeligi-00

Bilgi almak için; 0535 356 37 25 – 0533 966 28 57

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir