Merdiven Kaplaması

Merdiven kaplama yer döşemeleri fiyatları genellikle yapılacak çalışmanın büyüklüğüne kullanılacak kaymaz vinil ve yer kaplama malzemenin seçimine ve çalışma bölgesine göre değişiklik gösterebilir. Merdiven kaplama için Hastahane ve ana okulları büyüklüğüne göre aynı günde yapabilmekteyiz. Türkiye‘nin en önde gelen özel hastahane ve özel üniversiteleri için zemin kaplama önemli yer teşkil etmektedir.

merdiven kaplama modelleri
merdiven kaplama

merdivenkaplamalari

Ayrıca tüm Türkiye için özel servisimiz vardır. Size en uygun malzeme ve en iyi hizmet için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Zemini kaplama yapmak hem ısı hemde uzun ömürlülük için en hesaplı yoldur. Sizlerde hem yaşadığınız alanlarda hemde diğer alanlardazemin kaplama yaptırmanızda fayda olacaktır. Piyasada çok değişik türlerde ve desenlerde zemin kaplama malzemeleri mevcuttur.

telefon

merdivenkaplamalarimizmerdivenkaplamaistanbul

Merdiven kaplama işlemleriyle merdivenlerinizde hayal ettiğiniz şıklığa en uygun fiyatlarla sahip olacaksınız. Şık ve dayanıklı merdiven döşemeleri ile ev, ofis, hastane, otel, kreş, vs merdivenlere gözalıcı desenlerle hijyenik, kaliteli, yanmaz, kir tutmaz, aşınmaz merdiven kaplama sistemleri ile aytürk mimarlık hizmetinizde. Zemin kaplamaları kolay temizlenir. Antibakteriyel türleri bakteri barındırmaz. Estetiktir ve aşınmaya dayanıklıdır. Özellikle apartman yada konut merdivenleri için oldukça uygundur.

AhsapMerdivenleriKaplama

KULLANIM ALANLARI : Hastane, sağlık ocakları, dispanserler, laboratuarlar, eczaneler, okullar, anaokulları, yatakhaneler, kreşler, ofisler, ev, kamu binaları mağazalar, süper marketler, oteller, resturant,kapalı spor salonları, sinema, tiyatro salonları, konferans, konser, kongre, salonları, ticaret merkezler, fabrikaların yönetim ofisleri, hava alanları gibi iç mekânlarda kullanılan ürünlerdir.

Ahşap Merdiven Kaplama

Bilgi almak için; 0535 356 37 25 – 0533 966 28 57

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

5 comments on Merdiven Kaplaması

  1. Merhabalar,

    Merve Hanım, evet halı da kaplıyoruz. Bilgi için bizi arayınız lütfen.

    Adnan Bey, detaylı bilgi için lütfen bizlere ulaşınız.

    Telefon : 0216 498 89 81 ve 0216 398 27 48

  2. Ayvalık altınovada dubleks kucuk bir evim var 14 basamakli.merdivenim var uygun fiata kaucuk kaplatmak.istiyorum ayvalikta servisiniz varmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir