Ahşap Sundurma

Evlerimizin iç kısmı önemli olduğu kadarda dış görünümünde önemlidir. Çünkü hem sizin hem de evinizin karakterini dışa lanse eder. Hatta komşularınızı bahçelerine bakarak bile seçmeniz mümkün der büyüklerimiz. Eğer ki evinizin önünde böylesi bir alana sahipseniz ister ahşap veranda şeklinde kullanabilirsiniz. Dinlenmek, kitap okumak ve çayımızı kahvemizi yudumlayacağımız bir bahçe hepimizin hayali olan bir mekan istiyorsanız ahşap veranda çatı yaptırmanız gerekmektedir.

catisundurma

sundurma-cati-uygulama

Ahşap sundurmada kullanımında amaç özellik ile hava koşullarına karşı korunma ihtiyacından doğar. Güneş ışığının etkisinden korunma sundurma gerekliliğini ortaya çıkarır. Evimizin kapısını, aracımızı, bitkilerimizi veya benzeri gereçlerimizi korumak istediğimizde sundurma yaptırmak isteriz. İşte biz bu noktada sizin istekleriniz doğrultusunda profesyonel çözümler sunuyoruz. Her bütçeye hitap ediyoruz.

sundurma-cati3

Pencere ve kapıları olumsuz hava şartlarına karşı korumaktadır. Güneş ışınlarına maruz kalmadan size keyifli bir ortam sunmaktadır. Sundurma çatılar genellikle ahşap, çelik ve betonarmelerden yapılır. Yapıldığı yerler ise konut, atölye, hastane, fabrika, okul ve bunlara benzeyen bir çok yerde uygulanmaktadır. Sundurmaların günümüzde çok tercih edilen çeşitlerinden biri olan ahşap sundurmanın Aytürk Mimarlık olarak satışını ve uygulamasını yapmaktayız. Telefonlarımız 24 saat hizmetinize açık olup istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

sundurma(15)
Ahşap Sundurmalar Ahşap Sundurmamiz
teras-sundurma-3

Bilgi almak için; 0535 356 37 25 – 0533 966 28 57

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir