Çelik Merdiven

Çelik merdiven sistemleri, çelik platform sistemlerinin tamamlayıcı bir unsuru olarak üretilmektedirler. Endüstriyel yürüme ve araç yollarına erişim için kolaylık uygulanabilen çelik merdiven sistemleri hem ekonomik ve güvenli, hem de montajı ve de montajı kolaylıkla yapılabilecek şekilde üretilmekte, projeye, uygulama alanına ve ihtiyaç duyulan özelliklere kaydırmaz, geçirgen, hafif, sağlam, dekoratif gibi yönelik üretim yapıldığından dolayı da uygulama alanının tüm ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek nitelikteki ürünlerdir.

Çelik Merdiven 1

çelik merdivenler
çelik merdiven

 

çelik merdiven modelleri
çelik merdiven modeli

 

çelik merdiven
çelik merdivenler

 

çelik merdiven fiyatı
çelik merdiven fiyatları

 

çelik merdiven sistemi
çelik merdiven sistemleri

 

çelik merdiven yapımları
çelik merdiven yapımı

 

çelik merdiven imalatları
çelik merdiven imalatı

 

çelik merdiven ölçüsü
çelik merdiven ölçüleri

 

çelik merdiven çizimleri
çelik merdiven çizimi

 

çelik merdiven detayları
çelik merdiven detayı

 

Çelik Merdiven 2

çelik dubleks merdivenler
çelik dubleks merdiven

 

çelik konstrüksiyon merdivenler
çelik konstrüksiyon merdiven

 

döner çelik merdivenler
döner çelik merdiven

 

Çelik Merdiven 3

çelik merdiven basamakları
çelik merdiven basamağı

 

çelik döner merdiven modeli
çelik döner merdiven modelleri

 

çelikmerdiven
çelikmerdiven

 

Çelik merdiven projeleri kendi imalatımız olup fabrika, okul, hastane, endüstri sanayisinde bir çok sektörde hizmet sunmaktayız. En iyi tiny house modelleri. Üretimine başladığımız yapının yerine gözlemleyip keşiflerimiz yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimize özel kullanım saçınıza uygun modeller tasarlıyoruz. Beğendiğiniz tasarımın statik analizlerinden sonra üretim yerimiz de imalatımıza başlıyor ve ardında yerine nakliyesi ve montajını başarıyla sizlere teslim ediyoruz. Çelik platform ve çelik konstrüksiyon dan üretilen çelik merdiven sizlere en güvenilir şekilde dizayn edilir. Platformlarında koruyucu korkuluk ve bariyerleri mevcuttur.İş güvenliğine uygun en önemlisi insan hayatı için tedbirli üretime sonuna kadar özen göstermekteyiz. Çelik merdiven yapıda düşey sirkülasyon oluşturulduğunda merdiven ve asansör kullanılacaksa bu elemanlar birbirini tamamlayan birimler olarak aynı düşey boşlukta çözümlenmelidir.

celikmerdivenresmi
celikmerdivensekli
celikmerdiven

Çelik merdivenlerin uygulama alanı veya projesinin gerektirdiği üretim ve materyal seçenekleri, ölçü ve biçimleriyle montaja hazır bir şekilde üretilmektedir. Ürünlerin montajı için ihtiyaç duyulan kesim ve büküm işlemleri yapıldıktan sonra yine uygulama alanının ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde ve isteğe bağlı olarak sıcak daldırma galvaniz ya da diğer kaplama çeşitleri ile müşterilerimize teslim edilmektedir. Çelik platform sistemlerin tamamı firmamız üretimi mamüllerden oluşturulabilmektedir. Ayrıca proje gereksinimi parçalarlada desteklenebilmektedirler.

celikmerdivenmodeli

KULLANIM ALANLARI
Çelik platform sistemlerinin uygulandığı tüm alanlarda platforma erişim ya da platformlar arası erişim amacıyla.
Endüstriyel tesislerde geçirgenlik, kaydırmazlık, sağlamlık ve dayanıklılık gerektiren merdiven sistemlerinde.
Taşınabilirlik, hafiflik ve güvenliğin bir arada önemli olduğu platform, yürüyüş ve araç yollarına erişmek için.
Tüm iş kollarındaki endüstriyel tesisler ve çevre yapılarına erişim.
GSM baz istasyonları, aydınlatma ve reklam panoları.
Yağlı, kirli, tozlu, kaygan zeminli platformlarda.
Orta ve uzun vadeli güvenli ve portatif çalışma platformlarına erişim için.

celikmerdivenuygulaması

15 yıla yakın bir süredir çelik konstrüksiyon alanında edindiği tecrübesini 2003 yılı itibari üzerinde yoğunlaştıran, alanında uzmanlığını ispat etmiş tasarım odaklı üretici bir firmadır. Mekanın gerektirdiklerini ve müşterinin isteklerini analiz eder, olması gereken tasarlar, projelendirir, görselleştirir, üretir, montajını yapar. Kişiye ve mekana özel tasarımlarıyla, ergonomi ve estetikten ödün vermeden yüksek kalite ve görsellikte çözümler sunar. Mekana ait diğer unsurları bir bütün olarak gören ve bu doğrultuda tüm sistemi en ince detaylarına kadar özenle tasarlayan ve herkesin değilde farklı olmayı bilenlerin tercihidir.

celikmerdivenim
celikmerdivenankara
celikmerdivenler

Diğer merdiven modelleri ise teleskopik çatı merdiveni , fakro çatı merdivenleri , fakro çatı merdiveni , fakro merdiven , metal çatı merdiveni , ahşap çatı merdiveni , motorlu çatı merdiveni , makaslı çatı merdiveni, katlanır çatı merdiveni , çatı çıkış merdiveni , yangın merdiveni , çatı merdivenleri ve çatı merdiveni ile ilgili ürünlerini ital ve üretmekteyiz.

Teras ve çatı katlarınıza ulaşmak için kullanacağınız tüm ahşap merdiven modellerini http://www.catimerdivenfiyatlari.com/ahsap-merdiven.html adresi içerisinde bulabilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

2 comments on Çelik Merdiven

  1. iyi günler. evimize dışarıdan 20 basamaklı 2 sahanlıklı merdiven yaptıracağız. çelik ahşap cam farketmez. soğuğa sıcağa yağmura dayanıklı sağlam ve kullanışlı olmak kaydı ile en düşük maliyet nekadar olur. teşekkürler.

  2. sayin yetkili isletmekte oldugum cafenin giris kattan ustkata cikan merdiveni 1980 li yillarda yapilan yigma merdivendir.Bunu yikip yerine celik limon omurdali veya uygun olan model yaptirmak istiyorum tavan yuklekligi 2.60 ve 16 basamak mevcuttur.
    Butce olusturmak amacli fiat teklifinizi almak isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir