Asma Kat

Asma Kat : De monte asma kat sistemlerimizle statiğe uygun yüksek taşıma kapasiteli çözümler sunuyoruz. Asma katlar bir alanın üst kısmında oluşturulan, basık tavanlı ve altı boş alanlardır. Pek çok farklı amaçla kullanılabilirler. Genellikle asma katlar bir oda gibi kapalı değil, açıktır Alana biraz daha işlev katmak ve yer kazandırmak için inşa edilirler. Asma kat sistemleri ile iş yerlerinizden maksimum verim elde edebilirsiniz. Asma kat yapımında kullanılan malzemeler.

Asmakat

Hayalinizdeki asma kat projesini gerçekleştirmek için yanınızdayız. Çelik çatı modelleri firması olarak asma kat imalatı ile ofisinizdeki veya iş yerinizdeki ölü alanları değerlendirip yeni çalışma alanları oluşturmaktayız. Çelik geniş kullanım alanı, şekillendirme imkanı ve teknik özellikleri sayesinde 21. yüzyılın en önemli inşaat malzemesi olmuştur.

Asmakatlar

Öncelikle asma kat uygulaması yapılacak olan alanla ilgili planlama çalışmaları yapılır. Yapılan planlama dahilinde en iyi avantajı sağlamak amacı ile müşterilerimizin istekleri ve bizim tecrübelerimiz göz önünde bulundurularak, en iyi planlama çalışması elde edilmiş olur. En uygun tekerlekli ev modelleri. Oluşturulan plan dahilinde ölçümleme çalışmaları yapılır. Genellikle uygulanan asma katlarda kullanılacak taşıyıcı direklerin sayısı minimum seviyeye düşürülerek asma kat yapılan alanın alt kısmında en geniş alan verimi elde edilmiş olunur.

Asmakatörnegi
Bu şekilde yapılan çalışmalarda asma kat duvarları çevreleyen beton kolonlara yada tavan kirişlerine monte edilerek bina ile bütünlüğü sağlanır. Eğer çalışma yapılacak alanda beton kolon veya taşıyıcı direkler bulunmuyorsa asma kat belirli ayaklar çelik direkler vasıtasıyla taşınır.

Asmakatistanbul

Asma kat uygulaması yapılacak alanın ölçümleme aşamasından sonra kullanılacak olan malzeme seçimi için statik hesabı yapılarak, asma katın yük taşıma kapasitesi belirlenmiş olur. Asma katın kullanım amacına göre çelik aksamı ve asma kat yüzeyinde kullanılacak olan malzemeler farklılık gösterebilirler.

Asmakatuygulaması

Asmakatplani

asma

celikasmakat

Evlerdeasmkat

evasmakatlar

celikcatiaskakatmodeli

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

8 comments on Asma Kat

 1. Tem34 tahtakale de 6.85m. Yüksekliğinde net 279 m2 işyerime depo olarak kullanmak üzere yaklaşık 250m2 çelik asma kat yaptırmak istiyorum..
  Bunun için ruhsat alınması gerekiyormu ..fiyat yaklaşık ne olur..
  Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim
  Saygılarımla
  Ahmet Sozer

 2. 200 m2 sanayi sitesindeki dukkanima .200m2 cekme kat yaptirmak istiyorum .yedek parca raf icin kullanilacak maliyeti ne olur

 3. Gebze oto sanayi sitesinde 200m2 duz giris 9.50 yukseklikteki dukkanima cekme kat yapmak planliyorum oto yedek parcacilar tercih ediyor 200 m2 cekme kat yaptiracagim en uygun hangi magzeme ve iscilik hizmeti alabilirim

 4. Daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

  Telefon : 0216 498 89 81 ve 0216 398 27 48

 5. Merhaba ben konyadan cihan. Koy de bi evimiz var tas ev fakat çatı yok onun yerine yerden beslemeli teras kat yapmsk istiyorum yani evi hem koruyacak hemde teras olcak sekilde 100 kare ev fiyat hersey dahil maliyryi ne olur

 6. Benim de 280×150 cm alaninda ve 220 cm yüksekliğinde asma kata ihtiyacim var. Maliyeti ne kadar tutar. Teşekkürler.

  1. Merhaba,

   Bilgi için lütfen bizi arayınız.

   Telefon : 0216 498 89 81
   0216 398 27 48

 7. Merhaba 24 m2 stüdyo daire satın aldım.Tavanim biraz yüksek dairemin yarısı kadarına kizim için küçük oda gibi yatmak ve derslerini yapması için asma kat yaptırmayı düşünmekteyim. Bana bir fiyat verebilirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir