Polikarbon Çatı

Polikarbon Çatı Kaplamaları: Polikarbonat çatı, fiyat uygunluğu ve uygulanması kolay olduğu için en çok çatı kaplama amaçlı kullanılmaktadır. Bunun dışında kullanım alanları ise reklam sektörü, sera ve kış bahçeleri, inşaat sektörü, havuz üstleri, otobüs durakları, yay geçiş alanları, çatı ve fabrika ışıklıkları, cephe uygulamaları, spor salonları gibi. Teknik özellikleri dışında eşsiz bir görünüme sahip olan polikarbon çatılar günümüzde en çok tercih edilen çatılar arasında yer almaktadır.

polikarbonat-levhalar

Polikarbonat levhalar camdan 12 kat hafif, buna karşılık 200 kat daha darbelere karşı dayanıklıdır. Güneşin zararlı U.V ışınlarını süzer. Kolay uygulanabilir. Polikarbonat levhaların hafifliği, altta kullanılacak çelik konstrüksiyonun yükünü azaltması sebebiyle maliyetinizi minimuma indirir. İstenilen renkte boyanabilen alüminyum bağlantı profilleri ile çatınızda tam bir sızdırmazlık sağlar.

Polikarbon Çatı Kaplamaları Görselleri;
renklikarbon
Polikarbon Çatı
polikarbon-cati-kaplamalari
Polikarbon Çatı Kaplama
Polikarbon Çatı
karbocaticatikarbon
PolikarbonÇatı

polikarbon-cati-kaplama-1

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

1 comment on Polikarbon Çatı

  1. Bu yönde bir çok kaliteli malzeme ve bunlara istinaden bir çok alternatif yapılıyor. Genel olarak güzel bir görünüme sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir