Döner Merdiven

Döner merdiven imalatı sırasında merdiven yapımı taşıyıcısı ahşap limon kirişli merdiven iç ön görünümünde kavisli ve açılı yapılarak merdiven tasarımı daha güzel gösterişli ve de kullanımı daha rahat mekanda ön plana çıkan döner merdiven modellerinde yapılmasına imkan sunmaktadır.

Merdivenlerin bu tarz döner modellerinde korkuluk, küpeşte, trabzan imalatı el işçiliği ile yapılan ustalık ve bilği isteyen önemli bir iştir, merdivenci olarak imalat bitimiyle korkuluk, küpeşte, trabzan imalatını hemen akabinde yapmaktayız. Hareketlilik kaybı günümüzde artık otomatik olarak ikamet edilen yerin değiştirilmesiyle bağlantılı değildir. Birçok insan merdiven çıkmak zor geldiği halde anlaşılabilir şekilde kendi evlerinde yaşamaya devam etmek istemektedirler. Bu nedenle de uzun yıllardan beri binlerce emniyetli ve kullanımı kolay döner merdiven asansörleri imal edilmekte ve kurulmaktadır. Bu döner merdiven asansörleri müşterilerimiz, genç ve yaşlı insanlar için çözümler sunar ve günlük hayatta biraz hareketlilik sağlarlar.

Merdiven Çapları Hakkında Görseller;

Döner merdiven tarzında merdivenler olarak, dubleks merdiven, villa merdivenleri, ve özel merdiven tasarımları ile tarihi eski eser restarasyonlarızda aslına uygun olarak yalı, köşk gibi merdiven çeşitleri ve özel mekalarınızda prestijli ev içi merdivenler yapmaktayız.

doner-merdivenim

Döner merdiven asansörler tüm yürüyen merdiven tipleri ile inşaat işleri nedeniyle önceden uygulanamayan mekanlar için uygundur. Eğimli veya düz merdivenler ev veya dış alanlardaki yukarı çıkışlar asansör konstrüksiyonları ile iyi düşünülmüş teknik sayesinde neredeyse tüm yapısal alanlar için uygundur.

 

 

Kaynak;

https://www.fakrocatimerdivenleri.com/doner-merdivenler/

 

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

20 comments on Döner Merdiven

 1. 285 cm yükseklik için çelik taşımalı ahşap basamaklı döner merdiven için izmir yenifoçaya montaj dahil fiat bilgisi istiyorum. Kasım sonu .

 2. Kamuran Bey ve Arif Bey, lütfen bize detaylı bilgi veriniz. Bunun için bizlere bu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

  Telefon : 0216 498 89 81 ve 0216 398 27 48

 3. selam benim istediğim 1.90 cm yüksekliği nde br yer var oraya uygun hangi model olur benim istediğim çok dar bir yer için istiyorum

  1. Abdullahnail Bey, bizlere 0535 356 37 25 – 0533 966 28 57 – Özkan DEMİRCAN ulaşın yardımcı olalım.

  2. Merhaba, ben omurgalı 14 basamaklı ve sahanlıklı, demir korkuluklu merdiven fiyatı öğrenmek istiyorum,İzmirdeyim yardımcı olurmusunuz, tşk.ler

 4. 2,80 cm yükseklik 1,50 ye 1,50 bir alandan dubleks evime döner merdiven çıkartarak normal iki odayı işgal eden (1 altta 1 üstte) merdiveni kırarak yerine döner merdiven yapmak istiyorum.maliyet nedir bursa Mudanya da oturmaktayım. Ana direk ahşapmı olur.metalmi olacak.Burayı yaptıracagım güvenilir bir firma arıyoyum.

 5. Merhabalar,
  Çatıya çıkış için çok dar bir yer var. Standart çatı merdiveni için yer ayrılmış. Nasıl bir öneri sunabilirsiniz. Ankara da bayiniz var mı?

  Hoşcakalın

 6. ALT KATTAN ÜST KATA ÇIKIŞ İÇİN ALTARNATİF ÇELİK MERDİVEN YAPTIRMAK İSTİYORUZ. UŞŞAKİ VAKFI .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat