Çatı Aydınlatma

Çatı aydınlatma sistemleri çatıda aydınlatma çatı arasının aydınlamasını saglar. Çatı üzerinden binaya bir çok aytınlatma sistemi vardir bunlardan en önemlisi bina merdiven aydınlatmasıdır. Bina merdiven aydınlarması, lama demirden ile cam döşemeli yapılabınde bir aydınlarma sistemidir.

acilan qanad 3

Güneş ışığından daha fazla faydalanıp enerji tasarrufu yapabilmenize imkân sağlayan mevcut panelleriniz ile uyumlu, uygulama detayları basit üzerine basılabilir çatılarda kazaların büyük çoğunluğu şeffaf aydınlatma levhalarına basarak düşme şeklinde gerçekleşir polikarbon hammadde ile üretilmiş panel formunda levhalar ile uygulama yapıyoruz. Ayrıca havalandırma amaçlı fenerlikleri çelik konstrüksiyonu ve kaplaması ile birlikte anahtar teslimi yapıyoruz.

acilan qanad 4

Çatı arasınadan çatıya çıkış kapaklarının aydınlatma olarakda kullanıla bilir. Çatı çıkış kapakları günümüz teknolejisinde şeffaf açılır kapanır kapaklarda üretilmektedir. yeni teknoloji çıkış kapaklarının çatıya montajıda kolaylıkla yapılabilir. Çatı çıkış kapağının üzerinin de şeffaf cam, ve poli karbon gibi aydınlatma sistemleri ile de aydılata bilinir. Bina çatı altı dairelerde kuşluk güverçinlik aytınlatma pencereleride bulunmaktadır.

acilan qanad 6

IMG-20160203-WA0021

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]